Przemysław Świercz o treningu w rodzinnej Ostrołęce: "Wszystko było jak dawniej"

Piłka nożna 17 lipca 2020 1 Komentarz

Wszystko było jak dawniej. Poczułem się znowu dzieckiem - tak o treningu na stadionie w rodzinnej Ostrołęce napisał na Instagramie jeden z najlepszych polskich zawodników w amp-futbolu Przemysław Świercz.Reprezentant Polski w amp futbolu - czyli piłce nożnej osób po amputacjach - Przemysław Świercz (więcej o nim przeczytasz tutaj)  gościł w rodzinnej Ostrołęce i znalazł też czas, by przeprowadzić trening na stadionie miejskim. Podzielił się swoimi refleksjami z internautami.

Z racji, że jestem w rodzinnej Ostrołęce, ampfutbolowy trening przeprowadziłem na boisku Narwi Ostrołęka. Jak tylko moje nogi stanęły na murawie wróciły wspomnienia. Obrazy z dzieciństwa pojawiły się w mojej głowie. Zapach, odgłosy,widoki, słońce, niebo. Wszystko było jak dawniej. Poczułem się znowu dzieckiem. Lubię wracać do tych wspomnień i marzeń. Wiem, że trzeba patrzeć w przyszłość ale nie chce zapominać przeszłości. To ona mnie ukształtowała - napisał na Instagramie Przemysław Świercz.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Wczorajszy trening odbył się w wyjątkowej scenerii. Z racji, że jestem w rodzinnej Ostrołęce, ampfutbolowy trening przeprowadziłem na boisku @mzksnarew .Jak tylko moje nogi stanęły na murawie wróciły wspomnienia. Obrazy z dzieciństwa pojawiły się w mojej głowie. Zapach, odgłosy,widoki, słońce, niebo. Wszystko było jak dawniej. Poczułem się znowu dzieckiem. Lubię wracać do tych wspomnień i marzeń. Wiem, że trzeba patrzeć w przyszłość ale nie chce zapominać przeszłości. To ona mnie ukształtowała. #wspomnienia #dziecinstwo #bycdzieckiem #klub #trening #boisko #refleksja #inspiracja #rodzinnemiasto #ostroleka #marzenia #przeszlosc #przyszlosc #zycienakulach #zycienaprotezie #pasja #pilkanozna #laczynaspilka

Post udostępniony przez Przemysław Świercz (@przemyslawswiercz)

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
04:11, 18 lipca 2020

Basia

Gratulacje za sukcesy .Wytrwały w drodze do przezwyciężenia niepowodzeń . Zapewne jesteś do tego przesympatycznym człowiekiem . Niech ci wiedzie się jak najlepiej .Miło ,że pamiętasz o swoim rodzinnym mieście .

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.