1, 2, 3... 28! Imponujący debiut młodzików Narwi Ostrołęka

Piłka nożna 18 sierpnia 2020 6 Komentarzy

Młodzicy EE&C Fotowoltaika Narew Ostrołęka rozpoczęli zmagania ligowe od wysokiego zwycięstwa nad starszymi dziewczętami z FUKS Brix Pułtusk. Mecz zakończył się wynikiem... 28:0 dla niebiesko-czerwonych.

Narwianie byli oczywiście faworytem tego meczu i dość szybko okazało się, że największe wyzwanie w tym starciu należy do sędziego, by znaleźć miejsce na kartce do zapisywania kolejnych strzelców. Raz, dwa, trzy, cztery... i tak do dwudziestu ośmiu.

EE&C Fotowoltaika Narew Ostrołęka – FUKS Brix Pułtusk 28:0 (11:0)

Bramki: Krawczak trzy (5, 8, 38), Popławski dwie (6, 16), Prusik trzy (10, 34, 37), Maciejewski trzy (17, 26, 54), Fidura cztery (18, 24, 49, 50), Nalewajk trzy (19, 53, 56), Sikora (23), Gumkowski (31), Roman trzy (39, 40, 41), Jasik (47), A. Zalewski (52), Gołaszewski (55), Kociński (57), Malanowski (58)

Narew: Frankowski – Gołaszewski, Jasik, Krawczak, Popławski, Roman, Marciniak, Prusik, Gumkowski. Z ławki wchodzili: Malanowski – Brejnak, Sikora, Kociński, A.Zalewski, Maciejewski, Fidura, Nalewajk. Trener: Mariusz Sadłowski.

/fot. Mateusz Deluga - narew.ostroleka.pl/

...
22:01, 18 sierpnia 2020

Beka

Nawet relacji nie można normalnie napisać tylko tak żeby się do góry szedł. Trochę szacunku dla przeciwnika rzekoma dumo Kurpi grająca w okregowce. Trochę pokory. Gratulacje dla chłopców i oby dalej się rozwijali.

...
07:49, 19 sierpnia 2020

Radek

Przeciez jest normalna relacja o co chodzi? Kompleksy masz "Beka"? Jak ktos przegrywa 28:0, to pilka nozna nie jest jego powolaniem. Jest wiele rzeczy ktore moze robic zamiast grac w nia. Moze nauka?

...
10:29, 19 sierpnia 2020

Trener

W tym wieku ten wynik jest normalny, Narew ma silny rocznik A tamci powinni albo zacząć trenować lub iść do innego sportu

...
12:31, 19 sierpnia 2020

Lodu

Panowie lodu...przecież chłopcy wygrali z dziewczynkami...starszymi co prawda, ale dziewczynkami...złoty medal dla działaczy którzy wyrazili zgodę na ich występ w lidze...przecież będą od każdej drużyny dostawać baty i to wysokie, a tylko zniechęci ich do uprawiania sportu.

...
14:19, 19 sierpnia 2020

igi do lodu

Właśnie o to chodzi Lodu. Zamiast wygrywać 28: 0 powinno się szkolić a nie zdobywać bramki. Po pierwszej połowie trener powinien dyskretnie wprowadzić jakieś założenia np . gramy z 1 piłki, albo ostatnie 20 minut gramy w osłabieniu 1 czy 2 zawodników. Zobaczyć jak chłopcy sobie radzą w takich zadaniach. to że będą wygrywać wysoko to każdy wie bo w tamtym roku grali przecież o ligę wyżej i to w czubie. A teraz maja pół roku na awans i mecze które się będą tak kończyć tylko żadna z tego korzyść.

...
16:38, 21 sierpnia 2020

do igi i innych

Jeśli trener FUKS Pułtusk mysli o tym, zeby sie dziewczynki rozwijaly, to powinny grac w lidze z dziewczynkami, albo jeszcze ich nie wystawiac bo po takich wynikach to połowa zapłakana wycofa się z trenowania pilki. tak to sie konczy niestety.