100 meczów na 100-lecie i wizyta... w Kadzidle

Piłka nożna 21 czerwca 2019 1 Komentarz

Serwis Łączy nas Piłka pod patronatem Polskiego Związku Piłki Nożnej zrealizował ciekawy reportaż o Kurpiku Kadzidło. To przy okazji meczu z Narwią Ostrołęka, który ostrołęczanie wygrali 5:1. Klub otrzymał od PZPN specjalny proporczyk.Idea jest prosta - na stronie PZPN zamieszczanych zostanie 100 relacji ze 100 oficjalnych meczów w Polsce, z różnych klas rozgrywkowych. Dzięki temu kibice w całym kraju będą mogli poznać mniejsze kluby. Mecz Kurpik Kadzidło - Narew Ostrołęka również przyciągnął dziennikarzy tego serwisu.

- W klubie oglądają każdą złotówkę przed jej wydaniem. Budżet to właściwie wyłącznie dotacja z gminnej kasy w wysokości 30 tysięcy złotych, która – poza seniorami – musi wystarczyć na cztery zespoły młodzieżowe (trampkarze starsi grają w lidze, trzy pozostałe jeszcze nie). Na pewno w Kadzidle nie mają powodów do narzekania na infrastrukturę. Bardzo zadbanego kameralnego stadionu i wyremontowany kilka lat temu budynku klubowego mogą Kurpikowi zazdrościć niemal wszyscy rywale, czy to obecnie a Klasie A, czy za chwilę w Klasie B - czytamy w relacji.

O kulisach funkcjonowania kadzidlańskiego klubu przeczytasz na laczynaspilka.pl.

Co ciekawe, to jeszcze nie koniec relacji z tego meczu. Kolejnej spodziewać możemy się w serwisie kartofliska.pl, którego reporterzy także byli obecni podczas spotkania.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
12:32, 22 czerwca 2019

Gość

Dlaczego Prezes  przez tyle lat nie był w stanie znaleźć ani jednego sponsora? Słyszałem od ludzi z Kadzidła że nie na zbyt dobrej opinii? Czy to prawda?

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.