12 medali, drugie miejsce drużynowo. Karatecy MKKK wciąż w formie

Sporty walki 22 listopada 2021 0 Komentarzy

20 listopada w Bartoszycach odbyła się Ogólnopolski Turniej Bartoszyce Cup, w którym udział wzięło 177 zawodników z 12 klubów reprezentujących różne organizacje kyokushin karate kontaktowego. Udział w zawodach wzięli zawodnicy MKKK, którzy zajęli drugie miejsce drużynowo, zdobywając 12 medali.

Na podium stanęli:

  • 1. miejsce: Marysia Lisiewska, Szymon Nalewajk, Szymon Brzuzy, Jan Kołakowski, Jan Konarzewski, Aleksander Prusinowski,
  • 2. miejsce: Amelia Duch, Gabriel Puławski,
  • 3. miejsce: Emilia Borkowska, Julia Nowak, Małgorzata Kozłowska, Jakub Prusiński.

- Udział w turnieju wziął również Jan Szczepanek, który mimo bardzo dobrej postawy zajął miejsce poza podium. Wszyscy zawodnicy zasługują na duże słowa pochwały, ponieważ kolejny raz pokazali, że na każdym turnieju walczą o najwyższe cele.  Turniej w Bartoszycach był szczególnie udany dla Aleksandra Prusinowskiego, który oprócz zdobycia złotego medalu otrzymał również nagrodę finansową w wysokości 500,00 zł ufundowaną przez Burmistrza Bartoszyc Pana Piotra Petrykowskiego. Postawa podopiecznych daje trenerom MKKK na czele z sensei Arturem Prusińskim wiele powodów do dumy i napędza wszystkich do jeszcze większej pracy, ponieważ widać, że poświęcenie na treningach daje wymierny efekt w postaci kolejnych medali - podsumowuje klub.

Opiekunami zawodników byli sensei Kinga Przybyłek i Krzysztof Pszonak, w roli sekundanta idealnie sprawdził się senpai Piotr Prusiński, a w składzie sędziowskim zasiadł sensei Wojciech Domański.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.