1/8 finału Mistrzostw Polski. Olimp Ostrołęka zaczął od porażki z gospodarzami

Siatkówka 23 marca 2024 0 Komentarzy

Młodzicy Olimpu Ostrołęka od porażki z gospodarzami rozpoczęli turniej 1/8 finału Mistrzostw Polski w Bydgoszczy.

Ostrołęccy siatkarze grę na szczeblu centralnym rozpoczęli od starcia z Chemikiem Bydgoszcz. Po wzajemnym badaniu (6:6), inicjatywę przejęli miejscowi. Chemik od prowadzenia 16:14 dał Olimpowi zdobyć... tylko punkt. 25:15 i pierwszy set dla miejscowych.

W drugiej odsłonie lepiej zaczęli ostrołęczanie, którzy prowadzili 4:3. Ale później swoją siłę pokazali siatkarze Chemika. Zyskiwali przewagę, a seta wygrali 25:20, pieczętując tym samym wygraną w całym meczu 2:0.

Chemik Bydgoszcz - Olimp Ostrołęka 2:0 (25:15, 25:20)

Jutro Olimp zagra z BAS Białystok i Absolwentem Olsztyn. W dzisiejszym meczu Absolwent wygrał z BAS 2:0.