3 złote medale dla Ostrołęki. Zawodnicy KS Badminton pokazali klasę

Inne 21 lutego 2022 2 Komentarze

To był bardzo udany występ ostrołęckich badmintonistów. Marek Pawlak i Mariusz Bacławski zdobyli trzy złote medale w Białymstoku.

20 lutego 2022 r. po rozegraniu 141 pojedynków w turnieju badmintonowym „Badders Cup II" w Białymstoku reprezentanci Klubu Sportowego Badminton Ostrołęka trzykrotnie stanęli na najwyższym miejscu na podium.

Marek Pawlak debiutując w rozgrywkach pojedynczych wywalczył pierwsze miejsce w kategorii singiel C mężczyzn. Mariusz Bacławski dotrzymał słowa i zdobył Białystok. Na poprzednim turnieju zajął trzecie miejsce i składał deklarację, że wróci i da z siebie jeszcze więcej – tak też się stało. Tym razem nie dał żadnych szans swoim przeciwnikom. Swój doskonały występ w stolicy Podlasia reprezentanci Ostrołęki potwierdzili zdobyciem złota w deblu B mężczyzn.

Należy dodać, że Marek i Mariusz w turniejach badmintonowych połączyli siły po raz pierwszy w grach podwójnych, gdzie komunikacja i zgranie zawodników są bardzo ważne. Reprezentując KS Badminton Ostrołęka w deblu po raz pierwszy nie stracili nawet jednego seta w swoich pięciu pojedynkach

- relacjonuje klub.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:

Komentarze

...
10:59, 22 lutego 2022

A

Brawo chłopaki !!

ocena: -         zgłoś
...
12:47, 22 lutego 2022

:)

Gratulacje. Reprezentanci Ostrołęki :)

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.