3:0 to niebezpieczny wynik? Pokazał to mecz Świtu Baranowo [WYNIKI, TABELA]

Piłka nożna 16 września 2024 1 Komentarz

Świt Baranowo zremisował z Ostrovią II Ostrów Maz. 3:3 w meczu 4. kolejki B Klasy. Gospodarze byli o krok od wygranej, a nawet bliżej - bo prowadzili już 3:0. Niestety, wypuścili zwycięstwo z rąk.

Świt Baranowo doskonale zaczął mecz. W 6. minucie Robert Kowalczuk otworzył wynik, a po 27 minutach było 2:0, tym razem na listę strzelców wpisał się Eryk Brodowski. W drugiej połowie Kowalczuk trafił po raz drugi i w 56. minucie wydawało się, że jest po meczu.

Ale przyjezdni zagrali do końca - najpierw w 72. i 87. minucie bramki zdobył Gabriel Kordyszewski, a w doliczonym czasie gry wyrównał Antoni Polak. W ten sposób z wyniku 3:0 zrobiło się 3:3 i goście wracali do Ostrowi Mazowieckiej w znakomitych nastrojach.

Świt Baranowo - Ostrovia II Ostrów Mazowiecka 3:3 (2:0)

Świt: Zyśk - Gąska, Brodowski (60. Bieńkowski), Dziekoński, Zakrzewski (70. Dobkowski), Jędrzejczyk (60. Olkowski), Gacioch, Tadra (75. Kosmała), Kuciejczyk (90. Jurewicz), Kowalczuk (70. Gacioch), Dobrzyński (75. Dąbrowski).