39. Półmaraton Wiązowski: Dąbrowski na podium! Zobacz WYNIKI

Lekkoatletyka 26 lutego 2019 2 Komentarze

Przemysław Dąbrowski stanął na podium 39. Półmaratonu Wiązowskiego. Biegacz z gminy Rzekuń zajął trzecie miejsce na 1924 startujących!

Wygrał Emil Dobrowolski z Chotomowa z czasem 01:06.56. Drugie miejsce z wynikiem 01:08.40 zajął Abderrahim Elasri z Chorzowa, a trzeci na mecie był właśnie Przemysław Dąbrowski z czasem 01:08.49. Jak skomentował swój występ? Odsyłamy do strony na Facebooku:

W półmaratonie w Wiązownej udział wzięło także wielu innych reprezentantów Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego. Wyniki w załączniku.