4. Cross Szalonego Kurpsia (wyniki, zdjęcia)

Lekkoatletyka 15 kwietnia 2018 7 Komentarzy

Po raz czwarty w Ostrołęce odbył się przełajowy bieg Cross Szalonego Kurpsia, organizowany przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Promocji Zdrowia i Trzeźwości "Arkadia". Zobacz wyniki i zdjęcia z zawodów.W biegu na 2 kilometry najlepszy okazał się Piotr Sadłowski z Suska Nowego, uzyskał on czas 00:85.05 i wyprzedził ostrołęczan - Daniela Dulewicza i Wiktora Kruczyńskiego. Najszybszą panią na tym dystansie była Angelika Murach z SP 5 w Ostrołęce, przebiegła ona 2 kilometry w czasie 00:11.11. Kolejne miejsca zajęły Aleksandra Kowalska i Wiktoria Białobrzeska. Wyniki biegu znajdziesz w załączniku  (51,31 KB).

W rywalizacji na 5 kilometrów również nie zabrakło emocji. Wśród panów wygrał Adam Piątkowski z Siódemki Ostrołęka, wyprzedzając klubowego kolegę Karola Rogozińskiego oraz Piotra Sadłowskiego z Suska Nowego. Z kolei wśród pań najszybsza była Martyna Budziłek z Kadzidła, drugie miejsce zajęła Natalia Nowak z Ostrołęki, a trzecie Anna Urbaniak z Jednorożca. Wyniki biegu znajdziesz w załączniku  (65,4 KB).

Na królewskim dystansie, 10 kilometrów, najlepszym mężczyzną był - a jakże inaczej - Przemysław Dąbrowski z Borawego, przed Krzysztofem Krukowskim z Nowej Wsi i Bartłomiejem Kulawikiem z Ostrołęki. Ten sam dystans u pań najszybciej pokonała Patrycja Niedźwiecka z Chojnik, przed Barbarą Wojnar z Ostrołęki i Klaudią Baczewską z Ostrołęki. Wyniki biegu znajdziesz w załączniku.  (94,49 KB)

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:

Komentarze

...
15:02, 15 kwietnia 2018

Lucek

A gdzie wyniki na 300 m dla dzieci?

ocena: -         zgłoś
...
15:49, 15 kwietnia 2018

Marek LOL

Co to za  nazwa i  w jakim języku- Cross(angielski), Szalonego ( polski), Kurpsia( gwara kurpiowska)? Ogarnijcie się i zastanówcie co robicie i po co!

ocena: -         zgłoś
...
16:45, 15 kwietnia 2018

d@ro

Robimy to dla takich LOL-ów jak ty.

ocena: -         zgłoś
...
16:48, 15 kwietnia 2018

nek

Do D@ro!
Niestety, jesteś inteligentny inaczej, wróć do podstawówki, to zrozumiesz proste teksty!

ocena: -         zgłoś
...
23:40, 15 kwietnia 2018

starszak1

Faktycznie, brzmi mocno infantylnie: "Cross szalonego Kurpsia". To "normalny" Kurpś byłby czymś nienormalnym w nazwie biegu?

ocena: -         zgłoś
...
10:46, 16 kwietnia 2018

Wir

Do wielkiego Polonisty.  Panie (m)arku ,to jest bieg to nie wykłady u profesora Miodka!  

ocena: -         zgłoś
...
11:01, 16 kwietnia 2018

Arek Piszczek

Będąc na biegu usłyszałem sporo zimnych słów od ludzi którzy reprezentuja klub BBL Ostrołęka.
ze organizacja słaba, ze grochowska zimna ,ze wody mało , że trasa mogła być inna , wszystko wam nie pasuje i ciężko dogodzić. Myślę że jeżeli jesteście takimi doświadczonymi zawodnikami to korona nie spadnie jak pomożecie przy organizacji albo zrobicie coś swojego jakiś własny bieg . Najlepiej przyjść na gotowe i narzekać . Ja cenie ludzi którzy coś robią i starają się by w tym miescie coś się działo.  

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.