440 uczestników, 32 kluby. Przed nami Mistrzostwa Ostrołęki w pływaniu

Pływanie 29 października 2021 0 Komentarzy

UKS Piątka Ostrołęka zaprasza na X Otwarte Mistrzostwa Ostrołęki w pływaniu, które odbędą się w sobotę 30 października w Parku Wodnym Aquarium w Ostrołęce.

UKS Piątka Ostrołęka zaprasza na X Otwarte Mistrzostwa Ostrołęki w pływaniu, które odbędą się w sobotę 30 października w Parku Wodnym Aquarium w Ostrołęce.

Otwarte Mistrzostwa Ostrołęki w Pływaniu to duża impreza sportowa ciesząca się z każdym następnym rokiem coraz to większym zainteresowaniem z uwagi na otwartą formułą zawodów, duży przekrój kategorii wiekowych, ale także możliwość aktywnego spędzenia wolnego czasu. 

Już po raz dziesiąty ostrołęcka pływalnia będzie gościła pływaków na mistrzostwach miasta - tym razem ponad 440 zawodniczek i zawodników z 32 klubów z Polski. Jest to rekordowa liczba zawodników jaka kiedykolwiek gościła na ostrołęckim obiekcie.

W zawodach wystartuje czołówka pływaków z klubu UKS Piątka: Magda Kowalska, Oliwia Charewicz, Natalia Skórzewska, Zuzanna Zecer, Antonina Szczubełek, Maciek Romanowski, Szymon Pliszka, Dawid Modzelewski oraz Antoni Golan.

Organizatorami zawodów są: UKS Piątka Ostrołęka, Park Wodny Aquarium oraz WOPR-OS Ostrołęka.

Patronat na zawodami obieli Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik, Starosta Powiatu Ostrołęckiego Stanisław Kubeł oraz Przewodniczący Rady Miasta Ostrołęki Wojciech Zarzycki.

Warto oglądać transmisję

Do zmagań przystąpią zawodnicy z: Warszawy, Białegostoku, Łomży, Legionowa, Szczytna, Płocka, Nieporętu, Ciechanowa, Siedlec, Wyszkowa, Pułtuska, Kolna, Sokółki, Łomianek, Olsztyna, Mławy oraz z Ostrowi Mazowieckiej. Ostrołękę reprezentować będą trzy kluby sportowe: WOPR-OS, Squatina oraz jako gospodarz UKS Piątka.

W związku z pandemią wirusa Covid -19 zawody odbędą się bez udziału publiczności ale będzie możliwość obejrzenia zmagania młodych pływaków na żywo na stronie klubowego FB oraz na WMOZP - informuje klub.

zdjecie

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.