5 kilometrów po koleżeńsku

Lekkoatletyka 02 stycznia 2022 0 Komentarzy

Początek nowego roku to nowe postanowienia i wyzwania do zrealizowania. Najważniejsze jednak to się ruszać i aktywnie spędzać czas w miłym towarzystwie. Ruch na świeżym powietrzu daje wiele pozytywnych korzyści. Bieganie, maszerowanie i spacerowanie po lesie odpręża, wzmacnia i oczyszcza organizm.

Powyższe przyświecało uczestnikom 4. Koleżeńskiego Biegu Sylwestrowego w Łęgu Starościńskim, którym wielu sportowców zainaugurowało 2022 rok.

- Super inicjatywa Krzysztofa Modzelewskiego z Starglass Team przyciąga do lasu w Łęgu Starościńskim wiele osób. 4 Koleżeński Bieg Sylwestrowy to kolejna odsłona aktywnej formy świętowania. Wiata przy leśniczówce wypełniła się pozytywna energią, którą każdy mógł wykorzystać na 5 km trasie w okolicznym lesie - relacjonuje Robert Niedzwiecki.

W nagrodę pamiątkowe, ekologiczne medale dla wszystkich uczestników, ognisko, kiełbaska i lampka szampana. Dla wszystkich uczestników była to doskonała okazja by poruszać się po kilku dniach świątecznego leniuchowania i spędzić czas na świeżym powietrzu

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.