610 km non-stop. Eugeniusz Chorążewicz z Myszyńca ukończył rowerowy ultramaraton

Kolarstwo 05 lipca 2022 2 Komentarze

Eugeniusz Chorążewicz, pasjonat kolarstwa z Myszyńca, w dniach 2-3 lipca 2022 r. wystartował po raz trzeci w ultramaratonie rowerowym na 610 km non-stop „Pierścień Tysiąca Jezior” w kategorii solo. Ukończenie takich zawodów to wielki wyczyn, panu Eugeniuszowi się udało!

Trasa XI edycji tego ultramaratonu kolarskiego tradycyjnie już prowadziła przez najbardziej malownicze zakątki Warmii, Mazur i Podlasia. Na uczestników czekała wymagająca, ponad 600-kilometrowa trasa.

Eugeniusz Chorążewicz z czasem 29 godzin 26 minut zajął 34. miejsce na 63 startujących. Ogólnie na 190 startujących zajął 106 miejsce.

Chorążewicz aktywnie uczestniczy w wielu wydarzeniach sportowych, takich jak półmaratony, maratony i rajdy rowerowe. Jest nie tylko miłośnikiem sportu, ale też fotografii.

Źródło: Powiat Ostrołęcki