zdjecie 3328
zdjecie 3328

9/10, czyli Volley w czołówce IV ligi (tabela)

Siatkówka 31 stycznia 2021 0 Komentarzy

Siatkarze SPS Volley Ostrołęka kontynuują dobrą passę w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej. W meczu z Siatkarzem Ząbki zainkasowali kolejne punkty i umocnili się w czołówce tabeli.

Siatkarze SPS Volley Ostrołęka kontynuują dobrą passę w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej. W meczu z Siatkarzem Ząbki zainkasowali kolejne punkty i umocnili się w czołówce tabeli.

Podopieczni Arkadiusza Piasty byli zdecydowanym faworytem tego spotkania i swoją wyższość udowodnili na boisku. Chlć gospodarze urwali ostrołęczanom trzecią partię, to jednak w pozostałych odsłonach lepsi byli już zawodnicy SPS Volley i zasłużenie wygrali 3:1.

Było to dziewiąte zwycięstwo Volleya w dziesiątym ligowym meczu w tym sezonie. Aktualnie siatkarze z Ostrołęki zajmują drugie miejsce w tabeli.

Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety -
1KS Huragan Wołomin122893319
2SPS Volley Ostrołęka10269287
3KPS Siedlce II102482612
4KPS Płock112282719
5KS Halinów112172617
6MUKS Tie-Break Piastów111141725
7Olymp Błonie121031630
8KS Siatkarz Ząbki12721533
9SPS GOSiR Mrozy1110733
Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.