zdjecie 8073

A jednak można! Pływaczki Narwi trenują w lepszych warunkach

Pływanie 29 listopada 2018 18 Komentarzy

Pływaczki Narwi Ostrołęka przygotowują się do najważniejszej imprezy w roku. Dotychczas przygotowania miały utrudnione przez brak dostępności torów na ostrołęckim basenie. Jak się okazało, wystarczyła chwila rozmowy, by sprawa została rozstrzygnięta pozytywnie.

Pływaczki Narwi Ostrołęka przygotowują się do najważniejszej imprezy w roku. Dotychczas przygotowania miały utrudnione przez brak dostępności torów na ostrołęckim basenie. Jak się okazało, wystarczyła chwila rozmowy, by sprawa została rozstrzygnięta pozytywnie.

- W naszym mieście rzeczy niemożliwe stają się możliwe. Po ponad roku okazuje się, że wystarczy odrobina dobrej woli i podjęcie rozmów, abyśmy mogły ostatnie trzy tygodnie bezpośredniego okresu startowego przed główną imprezą sportową w tym roku trenować w godzinach popołudniowych a nie wieczornych (tj. 16:30-18:00). Podziękowania dla prezydenta Łukasza Kulika i klubu UŚKS Ostrołęka - przeczytaliśmy wczoraj na stronie sekcji pływackiej Narwi Ostrołęka.Okazało się, że sprawa została rozstrzygnięta pozytywnie dopiero wczoraj. Pływaczki Narwi wielokrotnie apelowały o to, by móc wynająć tor w dogodnych godzinach, lecz zawsze okazywało się to niemożliwe. Mimo tego, okazało się, że tor jest wolny i nie ma żadnych przeszkód, by siostry Wikieł mogły na nim pływać w dogodnych godzinach. Na trzy tygodnie przed Mistrzostwami Polski w końcu mogą one trenować w godzinach startowych.

- Warto przypomnieć, że dziewczyny są bodaj najbliższymi profesjonalistom zawodniczkami z Ostrołęki – trenują codziennie dwukrotnie na basenie (rano i po południu), do tego trzeci trening mają na siłowni. Nie są to lekkie treningi, przykładowo w okresie od 3 września do 18 listopada Angelika Wikieł przepłynęła na treningach 410 km (!). Od lat siostry Wikieł należą do ścisłej polskiej czołówki w swoich kategoriach wiekowych. Pomimo tego, dotychczas problemy były na tyle duże, że w grę wchodziła jazda do innych miast, do Ostrowi Mazowieckiej, do Łomży, by znaleźć czas i miejsce na trening - czytamy na stronie internetowej narew.ostroleka.pl.

Jak widać, w wielu sprawach wystarczy po prostu odrobina dobrej woli. Oby takie standardy były już w Ostrołęce na dłużej. A tymczasem, trzymamy kciuki za dobry wynik na Mistrzostwach Polski w Lublinie.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
11:52, 29 listopada 2018

Gość

Odrobina wolnej woli?
A ja jako osoba prywatna chcąca popływać po pracy, gdzie mam się podziać?
Płacę za bilet, a teraz będę w 10-15 osób ściskał się na jednym torze?
Tak będzie nowa władza dbała o mieszkańców, a 2 pływaczki po znajomości dostaną tor dla siebie w dogodnych godzinach i za wejście na basen zapłacą pewnie mniej niż ja...


...
11:59, 29 listopada 2018

Do gościa

Ja do tej pory , przychodząc na basen ściskałem się z Tobą. A dziewczyny zapracowały na to , żeby mieć możliwości rozwoju w celu godnego reprezentowania naszego miasta na zawodach ogólnopolskich i międzynarodowych. Znajomości buahahaha


...
11:59, 29 listopada 2018

??

Do gość
Im potrzeba 1 toru nie 5 tak więc nie przesadzaj, nie reprezentują godnie Ostrołękę a Ty nawet siebie nie potrafisz godnie reprezentować pisowski trolu  


...
12:13, 29 listopada 2018

do ??

To kto zajmuje pozostałe 5 torów skoro dla osób prywatnych, jest wolny 1 lub 2 tory?


...
12:37, 29 listopada 2018

Rodzic

Ale sukces,  zabrano klubowi USKŚ a dano NARWI.


...
13:09, 29 listopada 2018

Do rodzic

Proponuje czytać całość artykułu.
„Podziękowania dla prezydenta Łukasza Kulika i klubu UŚKS Ostrołęka” - zostało zawarte porozumienie


...
13:51, 29 listopada 2018

Gość

Pisowskie trole w komentarzach! Uwaga!

Psik! Na Borki!


...
14:24, 29 listopada 2018

Rodzic

Śmiechu warte,czas tych zawodniczek minął.


...
14:43, 29 listopada 2018

Do rodzic

Wskaż, inna zawodniczek, która miałaby takie sukcesy  


...
15:43, 29 listopada 2018

do rodzic

Śmieszny rodzicu, gdzie startuje Twoje dziecko? W zawodach o pici polo czy pucharze burmistrza Broku? Zobacz gdzie startują i startowały Narwianki i porównaj to sobie.


...
16:11, 29 listopada 2018

Do rodzic

Wskaż, inna zawodniczek, która miałaby takie sukcesy  


...
16:21, 29 listopada 2018

@@

Plotka głosi, że basen ma być włączony w strukturę organizacyjną MOSIR.Przypuszczam, że ,,rozmowę,, prowadził przyszły dyrektor MOSIR, działacz ,,NARWI,,. CZY TO PRAWDA?  


...
16:49, 29 listopada 2018

do @@

Takie plotki roznosi pan "Miki" z MOSIRu ale są wyssane z palca


...
21:31, 29 listopada 2018

Gość

dla jednej plywaczki caly basen:) smiechu warte ale pani trener jest dziewczyna pana mecenasa kowalskiego kolegi pana kuliga  i wszystko jasne


...
21:57, 29 listopada 2018

Bąbel

Macie rację tłok na torach jest i będzie tak jak i układy na to nie ma rady
Ale proponuje potrenować profesjonalnie czyli 2x dziennie plus siłownia i być kobietą i tak codziennie i dopiero się wypowiadać
To nie jedna długość basenu i zwis na barierce takie treningi to minimum 2 godzinny za*****l


...
00:12, 30 listopada 2018

Do goscia

Masz zle informacje ziomek


...
10:19, 30 listopada 2018

Do Do Gościa

Tak mi przyszło do głowy: A kto mi za sponsoruje mój rozwój służbowy ?


...
10:39, 30 listopada 2018

Do do do Gościa

Co poza głupim pytaniem ,masz do zaoferowania, że poszukujesz sponsora?  Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.