A Klasa. Aldo Bartnik i ULKS zdobyły po punkcie [WYNIKI, TABELA]

Piłka nożna 16 maja 2022 0 Komentarzy

Aldo Bartnik Myszyniec zremisował z Różanem, ULKS Ołdaki podzielił się punktami z Pokrzywnicą - tak wyglądała 21. kolejka w A Klasie.

"Po dobrym widowisku remisujemy" - tak mecz z FC Różan opisała ekipa Aldo Bartnika Myszyniec. Choć do przerwy było 0:0, to w drugiej połowie worek z bramkami się rozwiązał. Dla drużyny z powiatu ostrołęckiego trafili Dominik Gąska i w samej końcówce Krzysztof Szymański. Skończyło się wynikiem 2:2, a obie drużyny mają wciąż ten sam dorobek punktowy w tabeli

Punkt z meczu z GKS Pokrzywnica przywiózł też ULKS Ołdaki. Drużynę z gminy Rzekuń na prowadzenie wyprowadził Szymon Brzostek. Snajper ULKS najlepiej zachował się w polu karnym, gdzie "zakotłowało się" po nieudanej interwencji bramkarza GKS zaskoczonego, że piłka skozłowała przed nim po strzale z rzutu wolnego.

Gospodarze wyrównali po strzale z rzutu karnego, jaki podyktowany został po przepychance w polu karnym. Miejscowi strzelili na 2:1, po tym, jak na prawym skrzydle został niepilnowany zawodnik gości i uderzył w kierunku bliższego słupka. Status quo przywrócił Daniel Siemborski, wykorzystując "jedenastkę". Gol na 3:2 dla Pokrzywnicy to dokładne prostopadłe podanie, przecinające linię obrony i celny strzał w sytuacji "sam na sam". Ale skończyło się 3:3, bo kombinacyjna akcja ULKS zakończona została celnym strzałem Damiana Szabłowskiego.