A Klasa: Aldo Bartnik, Kurpik i Rzekunianka wygrywają w 2. kolejce (wyniki, tabela)

Piłka nożna 09 sierpnia 2020 12 Komentarzy

Drużyny z powiatu ostrołęckiego dobrze spisały się w drugiej kolejce A Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Swoje mecze wygrały ekipy Aldo Bartnika Myszyniec, Kurpika Kadzidło i Rzekunianki Rzekuń.

Aldo Bartnik Myszyniec w niedzielnym meczu przed własną publicznością pewnie pokonał GKS Opia Opinogóra 2:0. Bramki dla zespołu z Myszyńca strzelili Rafał Domian i Maciej Szymański.

Świetny mecz przeciwko Koronie Karolinowo rozegrał beniaminek A Klasy - Kurpik Kadzidło. Drużyna Kurpika wygrała 4:1, mimo, że od 30. minuty grała w osłabieniu po czerwonej kartce (za dwie żółte) dla Szymona Samsela. Bramki dla Kurpika zdobyli: Szymon Samsel, Przemysław Śnietka i Adrian Bednarczyk - dwie.

Z kolei Rzekunianka Rzekuń wygrała z GUKS Krasnosielc 3:1. Bramki strzelili Damian Szymczyk - dwie i Łukasz Sakowski.