A Klasa: Bartnik zdemolował Jutrzenkę i jest w czołówce

Piłka nożna 12 września 2017 0 Komentarzy

Aldo Bartnik Myszyniec rozbił Jutrzenkę Unieck 7:0 w meczu 4. kolejki A Klasy ostrołęckiej. Piłkarze z powiatu ostrołęckiego zajmują obecnie trzecie miejsce w tabeli, a to dzięki świetnemu początkowi - na 4 mecze Aldo Bartnik wygrał 3.

Strzelanie w meczu z Jutrzenką rozpoczął Szymon Kulas, wpisując się na listę strzelców w 19. minucie. Sześć minut później było już 2:0 po trafieniu Macieja Szymańskiego. Ten sam zawodnik po przerwie szybko skompletował hat-tricka, wpisując się na listę strzelców w 60. i 64. minucie. Aldo Bartnik na tym jednak nie poprzestał: kolejne bramki strzelali Rafał Lemański, Piotr Magdaleński i ponownie Szymański. Skończyło się na wyniku 7:0 i czterobramkowej zdobyczy Macieja Szymańskiego.

Aldo Bartnik Myszyniec jest obecnie na trzecim miejscu w tabeli, ale jest jednocześnie najskuteczniejszym zespołem A Klasy. W czterech meczach podopieczni trenera Daniela Dziekońskiego strzelili aż 16 bramek, co daje średnią 4 goli na mecz. Za tydzień Bartnik zagra na wyjeździe z Koroną Karolinowo.