A Klasa. Derby regionu dla Narwi Ostrołęka! (wideo, zdjęcia)

Piłka nożna 01 września 2018 12 Komentarzy

Narew Ostrołęka pokonała Aldo Bartnik Myszyniec 3:0 w spotkaniu 3. kolejki A Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Piłkarze z Myszyńca przyjechali do Ostrołęki w 11-osobowym składzie i zabrakło im sił na nawiązanie wyrównanej walki z Narwią w drugiej połowie.

Do przerwy bramki nie padły, lecz kibice, którzy licznie przybyli dziś na mecz z Bartnikiem, doczekali się goli już na początku drugiej połowy. Kilka minut po wznowieniu gry wynik otworzył Bartosz Pędzich. Worek z bramkami się rozwiązał, więc wkrótce mieliśmy 2:0 - tym razem bramkę strzelił Kamil Gontarz po dokładnym dograniu Pędzicha.

Na 3:0 w 88. minucie meczu podwyższył Piotr Dąbrowski. Narew zwycięża pewnie i zasłużenie, po trzech kolejkach mając bilans 2 zwycięstw i remisu z bilansem bramkowym 9:1.

Narew Ostrołęka - Aldo Bartnik Myszyniec 3:0 (0:0)
Bramki: 50. Pędzich, 56. Gontarz, 88. P. Dąbrowski II

Narew Ostrołęka: Woźniak - Przyborowski, P. Dąbrowski I, Mierzejewski, Bednarczyk, Dworecki, Jóźwiak, Markowski, Chorążewicz, Gontarz, Pędzich. Zagrali również: Dudek, Kobrzyński, Gładek, Sobotka, P. Dąbrowski II, Pełtak.

Aldo Bartnik Myszyniec: M. Warych - Lis, Zyśk, Kobus, A. Warych, Patra, Krajza, Bałdyga, K. Góralczuk, Chorążewicz, S. Góralczuk.