A Klasa. Dramaturgia w Myszyńcu, Bartnik wyrwał zwycięstwo (zdjęcia, wyniki, tabela)

Piłka nożna 20 października 2019 3 Komentarze

Po sześciu meczach bez zwycięstwa piłkarze Aldo Bartnika Myszyniec mogli odetchnąć z ulgą. W meczu z Borutą Kuczbork kibice czekali na zwycięskiego gola do 89. minuty, ale... udało się. Trzy punkty zostały w Myszyńcu. W innym meczu 10. kolejki A Klasy Rzekunianka Rzekuń przegrała z Orłem Sypniewo 2:4.

W pierwszej połowie meczu w Myszyńcu do siatki trafił Mateusz Bałdyga. W drugiej części spotkania goście wyrównali i wydawało się, że - mimo przewagi Bartnika - mogą dowieźć remis do końca. Ich heroiczna postawa w obronie nie wystarczyła jednak do podziału punktów. W 89. minucie gracze z Myszyńca przeprowadzili zwycięską akcję. Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska piłka trafiła do Tomasza Muracha, a ten mocnym strzałem dał gospodarzom trzy punkty. Nie pomogła nawet zmasowana obrona i obrońcy Boruty, którzy ustawili się przy tej akcji niemal na linii bramkowej.

W gorszych humorach byli gracze Rzekunianki Rzekuń, którzy przegrali z Orłem Sypniewo 2:4.