A Klasa: Drużyny z pow. ostrołęckiego bez punktów w 1. kolejce (wyniki, tabela)

Piłka nożna 22 sierpnia 2021 1 Komentarz

To nie był dobry początek sezonu A Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej dla drużyn z powiatu ostrołęckiego. Zarówno ekipa z Ołdak, jak i drużyna z Myszyńca, po pierwszej kolejce są bez punktów.

Od porażki 2:4 nowy sezon rozpoczęli piłkarze Aldo Bartnika Myszyniec: lepsza okazała się Korona Karolinowo. Bramki dla zespołu z Myszyńca zdobyli Dominik Gąska i Marcin Kamiński.

Porażką zakończył się także mecz ULKS Ołdaki. Beniaminek z gminy Rzekuń rozpoczął znakomicie, bowiem w 3. minucie meczu z Orłem Sypniewo prowadzenie gospodarzom dał Damian Szabłowski. Wyrównał cztery minuty później Mateusz Turek, a w 42. minucie na 2:1 dla gości strzelił Karol Żebrowski. W drugiej połowie gole nie padły.