A Klasa: Narew II Ostrołęka rozbiła Mławiankę II! [WYNIKI, TABELA]

Piłka nożna 16 września 2024 1 Komentarz

W meczu A klasy, Narew II Ostrołęka zdemolowała Mławiankę II Mława, wygrywając aż 6:1. Spotkanie to było popisem skuteczności piłkarzy z Ostrołęki, którzy szczególnie w drugiej połowie zaprezentowali znakomitą grę.

Już w 3. minucie prowadzenie dla Mławianki zdobył Mateusz Powązka. Jednak Narew II otrząsnęła się z nieudanego początku i w 39. minucie Patryk Sokołowski doprowadził do wyrównania. Do przerwy wynik spotkania był remisowy.

Druga połowa należała już całkowicie do piłkarzy Narwi II. Zespół z Ostrołęki zagrał znacznie lepiej, a efektem tego były kolejne gole. W 55. minucie prowadzenie niebiesko-czerwonym dał Bartosz Siurnicki, a zaledwie cztery minuty później Wiktor Krawczyk podwyższył na 3:1. W 65. minucie Krawczyk ponownie pokonał bramkarza Mławianki, a w 70. minucie skompletował hat-tricka. Ostatecznie, wynik spotkania ustalił w 82. minucie Patryk Sokołowski, zdobywając swoją drugą bramkę w meczu.

Piłkarze z Ostrołęki pokazali znakomitą skuteczność, zwłaszcza w drugiej połowie. Hat-trick Wiktora Krawczyka był wisienką na torcie tego wspaniałego występu. To zwycięstwo z pewnością doda skrzydeł piłkarzom Narwi II. Zespół z Ostrołęki pokazał, że jest w stanie grać bardzo dobry futbol i walczyć o najwyższe cele w lidze.

Mławianka II Mława - Narew II Ostrołęka 1:6 (1:1)

Narew II: Parzych - Ogniewski, Godziebiewski (82. Dąbrowski), Fabiański (75. Klec), Załęski, Bandorowicz, Sokołowski, Krawczyk, Białobrzeski (37. Gocłowski), Siurnicki (60. Zaręba), Domian (68. Roman).