A Klasa: Narew kolekcjonuje zwycięstwa. Już ósme z rzędu!

Piłka nożna 12 maja 2019 1 Komentarz

Piłkarze Narwi Ostrołęka wygrali ósmy mecz z rzędu. Dziś w Wąsewie - na bardzo trudnym terenie, ale przy znakomitym wsparciu kibiców - wygrali z KS Wąsewo 3:0.

W pierwszej połowie goli nie uświadczyliśmy, ale kibic cierpliwy to kibic zadowolony. Ta dewiza sprawdziła się, bowiem w 57. minucie piłkę do siatki gospodarzy skierował Tomasz Niedźwiecki, który chwilę wcześniej pojawił się na boisku. W 72. minucie było już 2:0 - tym razem po rzucie karnym wykonanym przez Pawła Skarzyńskiego. Od wyniku 2:0 zdecydowanie lepiej wygląda wynik 3:0, a taki zapewnił Narwi Kamil Gontarz, wpisując się na listę strzelców w 78. minucie.

Skład Narwi: Woźniak – Mierzejewski, Skarzyński, Pełtak, Popieniek – Gontarz, Bednarczyk (83. Przyborowski), Sowa, Markowski (80. Karwowski), Sobotka (75. Piersa) – Dąbrowski II (55. Niedźwiecki (88. Żendzian)).