A Klasa: Narew lepsza od Orła Sypniewo

Piłka nożna 25 marca 2019 8 Komentarzy

Narew Ostrołęka pokonała ekipę Orła Sypniewo 3:1 w pierwszym spotkaniu rundy wiosennej A Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Tym samym udany powrót na stanowisko szkoleniowca Narwi zaliczył Dariusz Narolewski.

Wynik meczu w 15. minucie otworzył Michał Markowski. Pięć minut później Narew grała już w dziesiątkę po drugiej żółtej i w konsekwencji czerwonej kartce dla Alana Bednarczyka.

Na początku drugiej połowy gospodarze wyrównali po bramce Mateusza Turka. Jednak już dwie minuty później Narew wróciła na prowadzenie po bramce Kamila Gontarza z rzutu karnego. Ten sam zawodnik kwadrans przed końcem meczu ustalił wynik na 3:1. Narew inkasuje zasłużone trzy punkty i pokazuje, że przygotowania do ligi nie poszły na marne. Mimo gry w dziesiątkę przez większość meczu, wygrana była dość pewna.

Orzeł Sypniewo – Narew Ostrołęka 1:3 (0:1)
Bramki: Turek 53 – Markowski 15, Gontarz 55 (k), 75.

Czerwona kartka: Bednarczyk 20 (za drugą żółtą)

Narew Ostrołęka: Woźniak – Jóźwiak (85. Mierzejewski), Skarzyński, Pełtak, Popieniek (80. Dworecki) – Gontarz (88. Piersa), Bednarczyk, Sowa, Kuzia (65. Sobotka) – Markowski – Dąbrowski [II] (60. Niedźwiecki (88. Cendrowski).