A Klasa: Narew Ostrołęka rozgromiła Koronę! Strzelił nawet... bramkarz (wideo, zdjęcia)

Piłka nożna 21 października 2018 7 Komentarzy

Narew Ostrołęka rozgromiła Koronę Karolinowo 5:0 w meczu 10. kolejki A Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Zobacz wszystkie wyniki, aktualną tabelę i bramki z meczu - w szczególności tę autorstwa... bramkarza Narwi Daniela Woźniaka!

Wynik meczu otworzył Piotr Dąbrowski II. Na 2:0 podwyższył Gontarz, pewnie wykorzystując rzut karny. Kolejne dwiebramki należały do Piotra Dąbrowskiego II, a wynik meczu - także z rzutu karnego - ustalił bramkarz Daniel Woźniak. Co ważne, Woźniak w pierwszej połowie popisywał się też wieloma bardzo dobrymi interwencjami i na pewno uznać go można za jedną z kluczowych postaci tego spotkania.

Więcej o meczu wkrótce, a tymczasem zapraszamy do naszych materiałów wideo i zdjęć.