A Klasa. Narew Ostrołęka wygrywa z Unieckiem. Klasyczny hat-trick Niedźwieckiego!

Piłka nożna 27 kwietnia 2019 2 Komentarze

Tomasz Niedźwiecki został bohaterem ostrołęckiej Narwi w dzisiejszym meczu z Jutrzenką Unieck. W 20 minut strzelił trzy bramki, a Narew wygrała szósty mecz z rzędu.

Już w pierwszej minucie kibice Narwi mogli cieszyć się z gola. Z lewej strony boiska dośrodkował Kamil Gontarz, a Tomasz Niedźwiecki uprzedził bramkarza i umieścił piłkę w siatce. W piątej minucie Niedźwiecki uprzedził obrońcę Jutrzenki i pokonał bramkarza gospodarzy po raz drugi. W 20. minucie było już 3:0 dla Narwi - kolejne trafienie zaliczył doświadczony napastnik niebiesko-czerwonych, notując klasyczny hat-trick.

W drugiej połowie gole strzelali już tylko gospodarze. Dwukrotnie sędzia wskazywał na jedenasty metr, a gospodarze zmniejszyli straty. W 70. minucie drużyna Jutrzenki złapała kontakt z Narwią, ale więcej bramek już nie padło. Narew notuje kolejne trzy punkty i czeka na rozstrzygnięcia w innych meczach.

Jutrzenka Unieck – Narew Ostrołęka 2:3 (0:3)
Bramki dla Narwi: Niedźwiecki 1, 5, 20

Narew Ostrołęka: Woźniak – Jóźwiak, Skarzyński, Pełtak, Popieniek (71. Zygmunt) – Gontarz, Sowa, Markowski, Sobotka (46. Dworecki) – Dąbrowski II (71. Karwowski) – Niedźwiecki (83. Piersa).