A Klasa: Narew wygrywa z Pokrzywnicą w meczu "o sześć punktów"! (zdjęcia)

Piłka nożna 01 czerwca 2019 8 Komentarzy

W meczu na szczycie A Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej, który rozegrany został dziś na stadionie przy ul. Partyzantów w Ostrołęce, miejscowa Narew w dramatycznych okolicznościach pokonała lidera GKS Pokrzywnica 3:2.

W pierwszej połowie Narwianie zdominowali boiskowe wydarzenia, choć goście również mogli się cieszyć z bramki, gdyby jeden z zawodników nie spudłował z najbliższej odległości. Narew miała jednak Tomasza Niedźwieckiego, który pewnie wykorzystał dwie sytuacje i tym samym do przerwy to niebiesko-czerwoni byli w zdecydowanie lepszych nastrojach.

W drugiej połowie role się odwróciły - dość niespodziewanie, bo wydawało się, że to Narew kontroluje mecz. Najpierw kontaktowa bramka dla Pokrzywnicy, a później wyrównanie po dość niefortunnym golu - piłka zagrana z głębi pola leciała w pole karne dość długo, a i strzał głową nie był zbyt mocny. Był za to na tyle precyzyjny, że piłka odbiła się od słupka i wturlała się do siatki. Było 2:2.

Na rozstrzygnięcie czekaliśmy do ostatniej minuty meczu, ale... było warto. Bo to Narew strzeliła zwycięskiego gola. Tym razem najlepiej w polu karnym zachował się Konrad Sobotka, uprzedził bramkarza i zdobył zwycięskiego gola. Narew zdobyła niezwykle ważne trzy punkty i zrównała się "oczkami" z Pokrzywnicą. W walce o awans liczą się właśnie te dwa zespoły plus Konopianka Konopki, więc dzisiejsza wygrana smakuje podwójnie. Do końca sezonu jeszcze dwie kolejki.

Narew Ostrołęka - GKS Pokrzywnica 3:2 (2:0)
bramki dla Narwi: Niedźwiecki 2, Sobotka

Narew: Drężek - Skarzyński, Popieniek, Sowa, Bednarczyk, Jóźwiak, Markowski, Kuzia, Gontarz,Sobotka, Niedźwiecki. Zagrali również: Cendrowski, Przyborowski, Dąbrowski, Mierzejewski, Karwowski, Piersa.