A Klasa. Niespodzianka w Ostrołęce, pewna wygrana lidera [ZDJĘCIA, WYNIKI, TABELA]

Piłka nożna 16 października 2022 0 Komentarzy

Za nami dziewiąta seria gier w A Klasie ciechanowsko-ostrołęckiej. Niespodziewany wynik padł w Ostrołęce, skąd trzy punkty wywiózł Orzyc Chorzele. Na czele tabeli ULKS Ołdaki, które efektownie pokonują Orlęta Baboszewo.

Dość niespodziewaną porażkę na własnym stadionie zanotowała drużyna Narwi II Ostrołęka. Niebiesko-czerwoni grali z Orzycem Chorzele, który do tej pory nie wygrał na wyjeździe, z kolei druga ekipa Narwi była niepokonana u siebie. Ale to już przeszłość.

Goście byli skuteczniejsi i wygrali 4:2. Dwa gole dla Narwi zdobył Maciej Staszczuk.

Co w innych meczach? Rozkręca się GKS Łyse. Beniaminek wygrał 4:1 z Pokrzywnicą w meczu wyjazdowym. Wynik meczu otworzył w 20. minucie Kamil Stań, a kolejne bramki padły w drugiej połowie. Adrian Gwiazda podwyższył na 2:0, później padł kontaktowy gol dla Pokrzywnicy i dwie bramki, które zdecydowały o wygranej GKS Łyse - ich autorami Marek Kaliszewski i Adrian Gwiazda.

Aldo Bartnik Myszyniec zremisował na wyjeździe z Orłem Sypniewo 1:1 - po bramce Krzysztofa Szymańskiego. Jak czytamy w klubowej relacji, jest niedosyt i "żal straconych punktów".

Nie zawiódł lider, ULKS Ołdaki wygrał z Orlętami Baboszewo i to efektownie. Pierwsza bramka Damiana Szabłowskiego to majstersztyk - to było niesamowite uderzenie z dystansu. 2:0 to gol samobójczy po stałym fragmencie gry.

Gospodarze strzelili gola kontaktowego, ale na 3:1 podwyższył Radosław Żerański. Później do akcji wkroczył niezawodny Szymon Brzostek, niezwykle precyzyjnie kierując piłkę do siatki. Piąty gol to Daniel Siemborski i strzał głową. Z kolei wynik na 6:1 ustalił Szabłowski po podaniu Brzostka.