zdjecie 4444

A-Klasa: Pechowy remis Aldo Bartnika, Świt bez szans

Piłka nożna 26 kwietnia 2015 Komentarzy

Aldo Bartnik Myszyniec zremisował z KS Pniewo 2:2 w wyjazdowym meczu 19. kolejki A-Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Kolejną porażkę zanotował za to Świt Baranowo, który - również na wyjeździe - wysoko uległ Jutrzence Unieck.

Aldo Bartnik Myszyniec zremisował z KS Pniewo 2:2 w wyjazdowym meczu 19. kolejki A-Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Kolejną porażkę zanotował za to Świt Baranowo, który - również na wyjeździe - wysoko uległ Jutrzence Unieck.

Piłkarze Aldo Bartnika Myszyniec nie zaliczą do udanych pierwszej połowy meczu w Pniewie. Gospodarze objęli prowadzenie i na przerwę schodzili z jednobramkową przewagą. W drugiej połowie podopieczni Daniela Dziekońskiego zdołali jednak odmienić losy meczu - najpierw do siatki gospodarzy trafił Mateusz Wróblewski, po chwili to samo uczynił Mateusz Krajza i piłkarze z powiatu ostrołęckiego prowadzili 2:1. Niestety, wyniku nie udało się utrzymać - gospodarze strzelili gola w ostatnich minutach meczu, starcie zakończyło się więc podziałem punktów.

Dziesiątą porażkę w sezonie zanotował Świt Baranowo, tym razem lepsza okazała się Jutrzenka Unieck. Już w pierwszych minutach spotkania gospodarze strzelili bramkę po strzale bezpośrednio z rzutu wolnego. Jeszcze przed przerwą po indywidualnym błędzie obrońcy drużyny z Baranowa zawodnik Jutrzenki strzelił drugą bramkę. Po przerwie przeważali piłkarze Świtu, którzy wzięli się za odrabianie strat. Niestety, zawodziła skuteczność a piłkarze Jutrzenki wykorzystali jeden z kontrataków, wygrywając cały mecz 3:0.

W tabeli A-Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej lideruje PAF Płońsk, który jest w bardzo dobrej formie i tylko jakiś niespodziewany kataklizm mógłby pozbawić ten klub awansu do "okręgówki". Aldo Bartnik Myszyniec jest siódmy, Świt Baranowo - dwunasty.

Wyniki 19. kolejki A-Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej:

KS Pniewo 2-2 Bartnik Myszyniec
Sokół Grudusk 0-3 (wo) Gryf Kownaty Żędowe
GUKS Krasnosielc 2-0 Gladiator Słoszewo
KS Wąsewo 3-4 Orzeł Sypniewo
Jutrzenka Unieck 3-0 Świt Baranowo
PAF Płońsk 0-2 Żak Szreńsk
Kryształ Glinojeck 0-3 GKS Strzegowo

Tabela A-Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej:

1. PAF Płońsk 45
2. Jutrzenka Unieck 36
3. Żak Szreńsk 36
4. KS Wąsewo 34
5. Kryształ Glinojeck 33
6. GKS Strzegowo 30
7. Bartnik Myszyniec 29
8. GUKS Krasnosielc 28
9. Gryf Kownaty Żędowe 26
10. Orzeł Sypniewo 24
11. Gladiator Słoszewo 21
12. Świt Baranowo 19
13. KS Pniewo 17
14. Sokół Grudusk 0

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:
Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.