A-Klasa: Porażka Rzekunianki i remis Świtu [WYNIKI, TABELA]

Piłka nożna 13 listopada 2012 Komentarzy

O dużym pechu mogą mówić piłkarze Świtu Baranowo, którzy prowadzili z KS Wąsewo 2:0, by ostatecznie zremisować swoje spotkanie. Kolejnej porażki doznała Rzekunianka Rzekuń, co sprawia że nadal zajmuje ostatnie miejsce w tabeli A-klasy. Liderem jest Sokół Grudusk.

Piłkarze Świtu Baranowo zremisowali swoje spotkanie w 14. kolejce (fot. eOstroleka)

Świt Baranowo pojechał do Wąsewa po zwycięstwo, które miałoby być przełamaniem niekorzystnej passy. W pewnym momencie nawet wydawało się, że może się tak stać bo goście prowadzili do przerwy po golach Pawła Kuzi i Krzysztofa Chodkowskiego. W drugiej połowie lepiej spisywali się zawodnicy z Wąsewa. Podopieczni Michała Rychlika na początku drugiej części gry strzelili bramkę kontaktową a wyrównującego gola udało im się zdobyć w 93 minucie. Autorem obu bramek dla Wąsewa był Adam Pałubiński.

Inna drużyna z naszego powiatu - Rzekunianka Rzekuń - podejmowała na własnym terenie ekipę Sokoła Grudsk. Goście potwierdzili, że nieprzypadkowo są drużyną prowadzącą w tabeli A-klasy, gdyż wygrali ten mecz 1:3. Honorowego gola dla Rzekunianki zdobył Jakub Dąbkowski.

Kurpik Kadzidło w 14. kolejce pauzował.

W niedzielę, 18 listopada, o godzinie 13.00 odbędzie się ostatnie spotkanie drużyn z powiatu ostrołęckiego w rundzie jesiennej. Rzekunianka Rzekuń podejmie Świt Baranowo w zaległym meczu jedenastej kolejki.