A Klasa. Skuteczna Wkra Sochocin pokonała Aldo Bartnik Myszyniec [WYNIKI, TABELA]

Piłka nożna 16 września 2024 0 Komentarzy

W meczu A klasy, Wkra Sochocin odniosła przekonujące zwycięstwo nad Aldo Bartnikiem Myszyniec, wygrywając 6:2. Huragan goli dla gospodarzy szczególnie dotknął zespół z powiatu ostrołęckiego przez 11 minut drugiej połowy.

Pierwszą bramkę, dającą prowadzenie Wkrze, zdobył w 25. minucie Tomasz Koniec. Nie był to jednak koniec strzelania w tym starciu, bo po przerwie padły kolejne gole. W 50. minucie wyrównał Michał Tarnowski. I remisowy wynik utrzymywał się blisko przez kwadrans.

Między 64. a 75. minutą gospodarze zagrali jednak koncertowo. Najpierw Krzysztof Dzięgielewski wyprowadził Wkrę na prowadzenie, a później Artur Matla strzelił strzelił trzy gole w pięć minut! Choć Kacper Jaksina w 79. minucie zmniejszył prowadzenie gospodarzy, to Wkra za sprawą Mateusza Żulewskiego minutę później strzeliła na 6:2 i takim wynikiem skończyło się to starcie.

Wkra Sochocin - Aldo Bartnik Myszyniec 6:2 (1:0)

Bartnik: Olszewski (76. Sęk) - Zawitowski, Stań, Balcerczyk (46. Szczesny), Kociński, Olszewski, Długołęcki, Tarnowski, Gąska, Markowski (65. Kosiewski), Jaksina.