A Klasa: Sobot(k)a na wagę trzech punktów! Narew wygrywa z Błękitnymi

Piłka nożna 13 kwietnia 2019 7 Komentarzy

Narew Ostrołęka pokonała Błękitnych Raciąż 2:0 w wyjazdowym meczu 17. kolejki A Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Bohaterem spotkania został Konrad Sobotka, strzelec obu bramek dla niebiesko-czerwonych.

Narwianie byli faworytem tego meczu. Jako trzecia drużyna ligi mierzyli się z dziesiątą ekipą, do tego mieli za sobą udane występy w poprzednich spotkaniach. Choć nie zapowiadało się na łatwe spotkanie, to jednak ostrołęczanie stanęli na wysokości zadania.

W 16. minucie meczu Konrad Sobotka znalazł się w dogodnej sytuacji i strzałem w kierunku dalszego rogu dał prowadzenie niebiesko-czerwonym. Po przerwie Narwianie podwyższyli prowadzenie - kolejną bramkę strzelił Sobotka, ustalając tym samym wynik meczu.

Było to czwarte z rzędu zwycięstwo ostrołęckiej Narwi w rozgrywkach A Klasy. Wiosną ostrołęczanie są niepokonani!

Błękitni Raciąż – Narew Ostrołęka 0:2 (0:1)
Bramki: Sobotka 16, 69

Narew: Woźniak (84. Drężek) – Jóźwiak (81. Cendrowski), Skarzyński, Pełtak, Popieniek (73. Zygmunt) – Gontarz, Bednarczyk (56. Sowa), Markowski, Sobotka (70. Piersa) – Kuzia (75. Karwowski) – Dąbrowski (62. Niedźwiecki).