A Klasa: Świt i Rzekunianka zdobyły po punkcie (wideo)

Piłka nożna 12 września 2017 0 Komentarzy

W 4. kolejce A Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej doszło do derbów powiatu ostrołęckiego. W Baranowie zmierzyły się ze sobą ekipy miejscowego Świtu oraz Rzekunianki Rzekuń. Bliżej wygranej byli gospodarze, ale ostatecznie skończyło się remisem.

Pierwszy gol w starciu dwóch drużyn z powiatu ostrołęckiego padł w 18. minucie. W zamieszaniu podbramkowym najsprytniejszy okazał się grający trener gospodarzy Rafał Ogonowski, dając Świtowi prowadzenie.

W 34. minucie było już 1:1. Na listę strzelców wpisał się Mateusz Gocłowski, który w pierwszych meczach sezonu 2017/18 imponuje skutecznością. Kolejne gole obejrzeliśmy już po przerwie. W 51. minucie po asyście Chodkowskiego świetnym strzałem popisał się Paweł Kuzia i zmienił wynik na 2:1. Dwie minuty później goście mieli rzut karny po faulu Zarjewskiego, ale znakomicie interweniował Dawid Wilga.

Bliżej wygranej byli gospodarze, ale w 84. minucie na 2:2 strzelił Bartosz Siurnicki. Gospodarze mieli jeszcze dobrą okazję do strzelenia gola w doliczonym czasie gry, ale nie udało się jej wykorzystać i skończyło się podziałem punktów. Dla Świtu był to już drugi remis w tym sezonie, ekipa z Baranowa zajmuje dziesiąte miejsce w tabeli, z kolei Rzekunianka jest piąta.