A Klasa: Trwa zacięta walka o zwycięstwo (wyniki, tabela)

Piłka nożna 30 maja 2017 0 Komentarzy

Za nami 23. kolejka A Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Szansę na mistrzostwo i awans do okręgówki mają obecnie trzy zespoły. Nie ma wśród nich ekip z powiatu ostrołęckiego, z których w miniony weekend wygrała tylko Rzekunianka Rzekuń. Coraz gorszą sytuację ma za to Świt Baranowo. Zobacz wyniki i tabelę.

Rzutem na taśmę zwyciężyła Rzekunianka Rzekuń, która na wyjeździe pokonała KS Wąsewo 3:1. O wygranej zadecydowały bramki Pawła Lutrzykowskiego i Arkadiusza Ila w ostatnich minutach meczu. Sędzia pokazał w tym meczu dwie czerwone kartki: w 60. minucie dla Łukasza Choroszewskiego z Rzekunianki (druga żółta) i w 84. minucie dla Adama Nerka z KS Wąsewo.

Porażki zanotowały zespoły Kurpika Kadzidło i Świtu Baranowo. Kadzidlanie przegrali na wyjeździe z Jutrzenką Unieck 1:3, z kolei Świt uległ Orłowi Sypniewo 0:1, co mocno skomplikowało sytuację tego klubu w rozgrywkach A Klasy. Jeżeli forma Świtu się nie poprawi, w przyszłym sezonie możemy go oglądać już w B Klasie. Oby jednak do tego nie doszło. Poniżej wyniki ostatniej kolejki i ligowa tabela.

Jutrzenka Unieck - Kurpik Kadzidło 3:1 (2:1)

⚽ 0:1 Kisiel '10
⚽ 1:1 Baczewski '17
⚽ 2:1 Kozłowski '28
⚽ 3:1 Osowski '72

KURPIK: Hymkowski - Bednarczyk, B. Mróz, Kaczyński, A. Mróz (70' Dawid), Dąbkowski, Koczkodan (83' Pokora), Samsel, Kisiel (65' Staniszewski), Antoszewski, Wiśniewski.

Orzeł Sypniewo - Świt Baranowo 1:0 (0:0)

⚽ 1:0 Turek '65

ŚWIT: Darmochwał - Abramczyk (69`Bieńkowski), M. Fąk, W. Fąk, Duszak, Olender (46` W. Gąska), Dawid, Gładek, Kuzia, Tabaka, R. Ogonowski.

KS Wąsewo - Rzekunianka Rzekuń 1:3 (1:1)