A Klasa. Wygrane Narwi II, ULKS i Bartnika. Imponujące podium [ZDJĘCIA, WYNIKI, TABELA]

Piłka nożna 18 września 2022 1 Komentarz

Narew II Ostrołęka pokonała Orlęta Baboszewo 4:0 w meczu 5. kolejki A Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Zwycięstwa odniosły także Aldo Bartnik Myszyniec i lider - ULKS Ołdaki. Te trzy drużyny tworzą podium w tabeli, na którą aż chce się spojrzeć.

Jeden punkt w meczu z FC Różan zdobyła drużyna GKS Łyse. Ekipa, która obecnie jest ósma w tabeli, po golu Pawła Magdaleńskiego zremisowała 1:1.

Jednego gola zdobył też Aldo Bartnik Myszyniec, a jego autorem był Paweł Balcerczyk. Z tym, że w przypadku drużyny z Myszyńca był to gol na wagę trzech punktów. Mecz z Tamką Dzierzgowo wygrany 1:0 i... Aldo Bartnik wiceliderem.

Liderem pozostaje ULKS Ołdaki - rewelacyjnie spisująca się drużyna z gminy Rzekuń tym razem pokonała GKS Pokrzywnica 4:1. Dwa razy do siatki trafił Krzysztof Ruszczyk, po jednym golu dołożyli Arkadiusz Gumkowski i Damian Szabłowski. Czy ktoś zatrzyma Ołdaki? W ostatnich meczach zespół ULKS jest w niesamowitej formie.

Na zwycięską ścieżkę powrócił też zespół Narwi II Ostrołęka. Na stadionie przy ul. Partyzantów niebiesko-czerwoni odprawili z kwitkiem Opię Opinogóra. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Maciej Staszczuk i do przerwy Narew prowadziła 2:0. W drugiej połowie wynik podwyższyli Damian Klec i Bartosz Bieńkowski. Narew II Ostrołęka zagrała w składzie: Pędzich – Kubeł, Gocłowski, Dąbrowski, Szmigiel – Białobrzeski (46. Zięba), Karwowski (75. Babicz), Banach (60. Sadowski) – Żyznowski (65. Klec), Bąk (55. Bieńkowski), Staszczuk (83. Grala).