A Klasa: Wymakracz odwrócił losy meczu i wywiózł trzy punkty z Łysych

Piłka nożna 08 września 2024 2 Komentarze

W emocjonującym spotkaniu A klasy, Wymakracz Długosiodło odwrócił losy meczu i pokonał na wyjeździe GKS Łyse 2:1. Gospodarze, którzy objęli prowadzenie po pierwszej połowie z rzutu karnego, nie dowieźli prowadzenia do końca.

Pierwsza część spotkania należała do gospodarzy. GKS Łyse, wykorzystując swoją przewagę domowego boiska, zdobył prowadzenie po tym, jak sędzia podyktował rzut karny, który został skutecznie wykorzystany.

Druga połowa rozpoczęła się od ataków gości. Wymakracz Długosiodło, chcąc jak najszybciej odrobić straty, ruszył do ataku już od pierwszych minut. Ich wysiłki zostały uwieńczone sukcesem już w drugiej minucie drugiej połowy, gdy Rogalski pokonał bramkarza gospodarzy. Po wyrównaniu mecz nabrał jeszcze większego tempa. A w 85. minucie padła decydująca bramka i to właśnie Wymakracz Długosiodło okazał się skuteczniejszy. Kamil Durka zapewnił swojej drużynie trzy bardzo cenne punkty.

GKS Łyse - Wymakracz Długosiodło 1:2 (1:0)