A Klasa wystartowała. Derby powiatu dla ULKS, trzy punkty Bartnika i Narwi II [WYNIKI]

Piłka nożna 21 sierpnia 2022 0 Komentarzy

Drużyna ULKS Ołdaki triumfowała w derbach powiatu ostrołęckiego, pokonując w Łysych miejscowy GKS 2:1. Beniaminek z Łysych przekonał się, że ligę wyżej czekają już trudniejsze wyzwania.

Do przerwy to jednak ekipa GKS prowadziła po tym, jak kilka minut przed przerwą bramkę głową zdobył Adrian Gwiazda. W drugiej odsłonie to jednak ULKS przechylił szalę zwycięstwa na swoją korzyść i zdobył cenne punkty.

Z trzech punktów cieszą się też Aldo Bartnik Myszyniec i Narew II Ostrołęka, które pokonały swoich rywali przed własną publicznością.