A-Klasa: Zabrakło niewiele, Świt przegrał z Chorzelami

Piłka nożna 25 kwietnia 2013 Komentarzy

Świt Baranowo przegrał z Orzycem Chorzele 3:4 w zaległym meczu 14. kolejki A-Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Mecz został rozegrany w środę, 24 kwietnia, na stadionie gminnym w Baranowie.

Artur Sakowski strzelił bramkę dla Świtu (fot. archiwum eOstroleka.pl)

Mecz rozpoczął się niefortunnie dla gospodarzy - już w pierwszych sekundach meczu Orzyc prowadził jedną bramką. W 13. minucie meczu wyrównał Adrian Wołejszo. Radość Świtu nie trwała długo, bo już piętnaście minut później padła druga bramka dla Orzyca Chorzele. Do przerwy goście prowadzili 1:2.

Orzyc podwyższył na 1:3 w 62. minucie, gdy akcję gości wykończył Daniel Brzezicki. Sześć minut później kontaktowego gola dla Świtu strzelił pomocnik Artur Sakowski. W 78. minucie Świt doprowadził do wyrównania, gdy po świetnie wykonanym rzucie rożnym Karol Antoszewski skierował piłkę do siatki.

Ostatnia akcja należała jednak do gości. Na pięć minut przed końcem meczu po prostopadłym podaniu Adam Niestępski wyszedł sam na sam z Pawłem Łukasiakiem i pokonał go, dając swojej drużynie zwycięstwo 3:4.

Świt Baranowo - Orzyc Chorzele 3:4 (1:2)