Agro-Tek Cup: W rocznikach 2008-2009 najlepsza Rzekunianka [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 16 stycznia 2017 0 Komentarzy

Turniej piłkarski Agro-Tek Cup dla roczników 2008-2009 przeszedł do historii. W hali szkoły podstawowej w Rzekuniu zagrało sześć ekip, ale najlepsi okazali się gospodarze. Rzekunianka pod wodzą trenera Rafała Załęskiego w finale pokonała Akademię Piłkarską Ostrów Mazowiecka 1:0.Wcześniej jednak rozegrano fazę grupową metodą "każdy z każdym". W niej najlepsza okazała się Rzekunianka, przed AP Ostrów Mazowiecka, MŁKS Łomża, APN Ostrołęka i Olimpią Zambrów. Poniżej wyniki spotkań grupowych.

Rzekunianka Rzekuń - MŁKS Łomża 1:1;
AP Ostrów Maz. - APN Ostrołęka 1:0;
Olimpia Zambrów - MŁKS Łomża 0:1;
Rzekunianka Rzekuń - APN Ostrołęka 2:0;
AP Ostrów Maz. - Olimpia Zambrów 2:1
MŁKS Łomża - APN Ostrołęka 0:0
Rzekunianka Rzekuń - Olimpia Zambrów 4:0
AP Ostrów Mazowiecka - MŁKS Łomża 2:1
APN Ostrołęka - Olimpia Zambrów 4:0
Rzekunianka Rzekuń - AP Ostrów Mazowiecka 1:0

Po fazie grupowej przyszedł czas na gry zadaniowe oraz konkursy. Piłka Puma za konkurs żonglerki powędrowała do zawodnika z Ostrowi Mazowieckiej, z kolei slalom na czas wygrał piłkarz gospodarzy. Rozegrano także mecze z grami zadaniowymi - grano m.in. małą piłką tenisową oraz z wykorzystaniem słabszej nogi. Po tych grach przystąpiono do fazy finałowej.

O piąte miejsce piłkarze Olimpii Zambrów zagrali z drużyną zmontowaną z graczy z powiatu ostrołęckiego. Wynik tego meczu to 0:0, w rzutach karnych lepsza była Olimpia, wygrywając 3:2. W meczu o 3. miejsce (finał nr 2) APN Ostrołęka uległ MŁKS Łomża 0:1. Z kolei w wielkim finale turnieju Agro-Tek Cup Rzekunianka Rzekuń pokonała AP Ostrów Mazowiecka 1:0. Przypomnijmy, że dzień wcześniej odbył się turniej Agro-Tek Cup dla drużyn z roczników 2005-07, tam z kolei najlepsza była Akademia Piłkarska z Ostrowi Mazowieckiej.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.