Akademia Młodego Piłkarza na turniejach w Ełku i Ostrowi Maz. [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 12 grudnia 2022 0 Komentarzy

Miniony weekend był bardzo pracowity dla zawodników Akademii Młodego Piłkarza. Podopieczni trenera Pawła Buczka oraz Kamila Grochockiego udali się kolejno - rocznik 2016 na turniej zorganizowany przez Ronę 03 Ełk, natomiast rocznik 2015 do Ostrowi reprezentując Ostrołękę na zmaganiach zorganizowanych przez miejscową Ostrowiankę.

Młodsza drużyna AMP mogła wykazać się rozgrywając 9 spotkań, jednak w tym dniu wynik każdego nie miał żadnego znaczenia. Liczyła się dobra zabawa, uśmiech a na koniec każdy otrzymał pamiątkowy medal.

Natomiast rocznik 2015 rozegrał świetne zawody. Zajął 1. miejsce w grupie, nie ponosząc żadnej porażki. Następnie w półfinale przegrał 0:1 z łomżyńskim Liderem, a w meczu o 3. miejsce padł remis, jednak w rzutach karnych górą była drużyna Walecznych z Olszewa-Borek.

- Tu wynik również nie jest istotny. Każdy oceniany jest indywidualnie. Nasi zawodnicy rozegrali świetne zawody i z turnieju na turniej robią znaczny progres. Widać zaangażowanie, pewność siebie oraz chęć zwycięstwa. Udział w takich turniejach jest bardzo ważny, pozwala zebrać cenne doświadczenie, integruje, uczy samodzielności czy radzenia sobie z emocjami. Motywuje do dalszej pracy zarówno samych zawodników, rodziców jak i nas trenerów - podkreśla trener Paweł Buczek.

Już w następny weekend kolejne zmagania - rocznik 2015 zagra na turnieju w Wąsewie (organizator: FDP Ostrów Mazowiecka) a rocznik 2016 rozegra mecze sparingowe w Ostrowi Mazowieckiej.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.