Akademia Młodego Piłkarza i inni zagrali dla Marysi [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 23 stycznia 2023 0 Komentarzy

Ponad 2,5 tysiąca złotych udało się zebrać dla Marysi podczas turnieju charytatywnego organizowanego przez Akademię Młodego Piłkarza Ostrołęka. Zarówno w sobotnim turnieju dla rocznika 2015, jak i w niedzielnym dla 2016 nie była prowadzona klasyfikacji końcowa. Liczyła się dobra zabawa i uśmiech u dzieciaczków. Każdy otrzymał pamiątkowy medal. W ciągu dwóch dni udział wzięło blisko 170 dzieci, rozegrano 66 spotkań.

W akcji zobaczyliśmy drużyny z wielu miejscowości, nie tylko z Ostrołęki i powiatu. Ale w ubiegły weekend w hali im. Gołasia najważniejsza była zbiórka dla Marysi z Fundacji „Serca dla Maluszka”.

- W ciągu dwóch dni udało się zebrać ponad 2500 zł, co zdecydowanie przekroczyło nasze oczekiwania. Dla mamy Marysi, Pani Emilii, również przygotowaliśmy małe upominki - voucher do gabinetu kosmetycznego Alexandrium oraz voucher na makijaż od firmy „Ewelina maluje”. Na koniec zostało bardzo dużo suchego prowiantu oraz słodkości. Postanowiliśmy dać jeszcze więcej dobra i wszystko przekazaliśmy do Placówki Pieczy Zastępczej „Korczakówka” przy ulicy Poznańskiej w Ostrołęce. Warto pomagać - mówi prezes Akademii Młodego Piłkarza Paweł Buczek.

W imieniu całego Zarządu Akademii Młodego Piłkarza prezes Buczek kieruje podziękowania do:

  • sponsorów, którzy wsparli te dwa dni zmagań,
  • rodziców rocznika 2015 oraz 2016
  • przyjaciół oraz partnerów Akademii Młodego Piłkarza
  • wszystkich obecnych na hali za każdą złotówkę wrzuconą do puszki dla Marysi.

Sponsorami turnieju byli: AD Logistics Joanna Cieśluk, TKW Trans Tomasz Wójcicki, BRUK - TOM Tomasz Kaczmarczyk, PI Studio, Vitmed24, Alexandrium, Ewelina maluje.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.