zdjecie 2298
zdjecie 2298

Aktywna sobota z MKKK Shinkyokushin (zdjęcia)

Sporty walki 06 lutego 2018 0 Komentarzy

Kolejna aktywna sobota z MKKK Shinkyokushin już za nami. Tym razem można ją podzielić na dwa etapy.

Kolejna aktywna sobota z MKKK Shinkyokushin już za nami. Tym razem można ją podzielić na dwa etapy.

Pierwszym z nich był bieg Kagami Biraki (noworoczny trening na świeżym powietrzu symbolizujący harmonię i szczęście), który na dobre wpisał się w historię MKKK Shinkyokushin. W tegorocznej edycji wzięło udział prawie 200 karateków z sekcji Ostrołęka, Kadzidło, Rzekuń, Myszyniec, Nowa Wieś, Surowe i towarzyszących im rodziców.

Wszystko zaczęło się o godzinie 9:00 pod SP 1 w Ostrołęce, skąd uczestnicy przebiegli pod scenę przy Handlowcu, gdzie oprócz krótkiej rozgrzewki i zdjęć pamiątkowych karatecy mieli też okazję zjeść ciepłą kiełbaskę. Drugi etap to egzamin na stopnie kyu, który zaczął się zaraz po zakończeniu biegu. W tym roku egzaminatorzy skupili się przede wszystkim na sprawdzeniu umiejętności technicznych i znajomości formy kata zdających. Dla uczestników egzaminu, którzy zdawali na wyższe stopnie odbył się również test kumite (walka). Osoby, które nie zaliczyły egzaminu zachęcamy do systematyczniejszej pracy czego efektem będzie zaliczenie go już w czerwcu.

- Serdeczne podziękowania należą się Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 1 za udostępnienie sali sportowej oraz firmom Brostim - Państwo Dybowscy, QUISQUE - Państwo Prusińscy i Piekarni Majkowscy za organizację biegu i przygotowanie grilla - informuje klub.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.