Aktywni uczniowie SP 10! Wygrali ogólnopolski konkurs [WIDEO]

Inne 07 marca 2023 1 Komentarz

Uczniowie klasy II g Szkoły Podstawowej nr 10 im. Jana Pawła II  w Ostrołęce zostali zwycięzcami ogólnopolskiego konkursu!

fot. mat. wideo SP 10

Wiedząc jak ważną rolę w życiu uczniów odgrywa sport i aktywność ruchowa, nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 10 w Ostrołęce zaangażowali się w program Ministerstwa Edukacji i Nauki „WF z AWF – Aktywny powrót uczniów do szkoły po pandemii”.

W II edycji powstało 15 Sport Klubów, w których uczestniczyło 330 uczniów i 15 nauczycieli w naszej szkole. W ramach realizowanego projektu klasa IIg wraz z wychowawczynią Anną Zarzycką, przy współpracy z tatą Zuzi – Sebastianem Białczakiem wzięła udział w konkursie dla Nauczycieli i Uczniów Sport Klubów - ,,Aktywni Razem”.

Jego celem było powstanie filmu upowszechniającego Sport Kluby działające w ramach projektu WF z AWF promujących aktywność fizyczną wśród uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Szkoła otrzymała nagrody: piłki do gier zespołowych, skakanki z licznikiem, ringo, pachołki, REMI Football mobilne boisko do piłki nożnej, gumy, maty do ćwiczeń, na łączną kwotę 3 tyś. zł.

- Zachęceni nagrodami do aktywności fizycznej, czekamy na nową edycję Sport Klubów - wskazuje SP 10.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Wideo do artykułu:
Czytaj również:

Komentarze

...
17:34, 07 marca 2023

Xyz

tys. a nie tyś.

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.