Aldo Bartnik Myszyniec pokonał lidera!

Piłka nożna 08 września 2024 0 Komentarzy

W minionej kolejce A klasy ciechanowsko-ostrołęckiej doszło do dużej niespodzianki. Aldo Bartnik Myszyniec, na własnym stadionie, pokonał lidera tabeli, Mławiankę II Mława, wynikiem 2:1.

Choć za faworyta meczu uznawano rezerwy Mławianki, to w Myszyńcu to gospodarze okazali się skuteczniejsi. Tarnowski i Jaksina dali kibicom Bartnika powody do radości i już do przerwy było 2:0. Gościom udało się jedynie zdobyć honorową bramkę - jej autorem był Dąbrowski. W 35 minucie czerwoną kartką został ukarany zawodnik gości - Pacholec.

Zwycięstwo to jest ogromnym sukcesem dla Aldo Bartnik Myszyniec. Pokazuje, że zespół potrafi nawiązać wyrównaną walkę nawet z najsilniejszymi przeciwnikami. To zwycięstwo z pewnością podniesie morale zawodników i będzie dodatkową motywacją w walce o jak najwyższe miejsce w tabeli. Zwycięstwo gospodarzy jest dowodem na to, że A klasa ciechanowsko-ostrołęcka to liga bardzo wyrównana i każdy mecz może przynieść niespodziankę.

Aldo Bartnik Myszyniec po tym zwycięstwie awansował w tabeli na 11. miejsce. Kibice z Myszyńca po tym meczu mogą być dumni ze swojej drużyny i z niecierpliwością czekają na kolejne mecze.

Skład Aldo Bartnik Myszyniec, który pokonał Mławiankę II Mława: M. Olszewski, Zyśk, Ożarowski, Lemański, Kobus, Kulas, Bałdyga, Gąska, Jaksina, Szymański, Tarnowski. Grali również: Kociński, D. Olszewski, Zawitowski, Szczesny, Balcerczyk, Markowski, Stań.