Ambitna walka młodziczek Nike. Siódme miejsce na Mazowszu

Siatkówka 03 lutego 2020 0 Komentarzy

Zawodniczki Nike Ostrołęka występujące w kategorii młodziczek zajęły siódme miejsce w Mistrzostwach Mazowsza. Turniej Półfinałowy Ligi Wojewódzkiej Młodziczek został rozegrany w dniach 01-02.02.2020 w Mrokowie i Mysiadle. Podopieczne Dariusza Piersy zajęły tam piątą lokatę.Zespół Nike do półfinałowej rywalizacji przystąpił mocno osłabiony, bez aż pięciu zawodniczek. W sobotę zawodniczki Nike uległy Krótkiej Mysiadło 0:2 (13,19) oraz Atenie Warszawa 0:2 (18,22). W niedzielę wyglądało to już lepiej. Zaczęło się od porażki z Legionovią 1:2 (20,-23, -6), ale później przyszły zwycięstwa nad Victorią Lubowidz 2:1 (-9, 23, 14) i Metrem Warszawa 2:0 (23, 25).

Ostatecznie z dwoma zwycięstwami na koncie siatkarki Nike zajęły piąte miejsce w turnieju półfinałowym, a ostatecznie w Mistrzostwach Mazowsza - siódme (dwie ekipy miały już pewny awans do finału).

zdjecie

- Poziom turnieju półfinałowego był bardzo wyrównany i każda z drużyn mogła uzyskać awans do finału. Nasz zespół pokazał się z dobrej strony, szczególnie mecze w niedzielę zagraliśmy bardzo dobrze. Po wynikach widać, że Nike Ostrołęka jest w czołówce Mazowsza pod względem szkolenia dzieci i młodzieży, co dobrze świadczy o pracy trenerów i zaangażowaniu zawodniczek - mówi trener Dariusz Piersa.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.