AMP Cup w Ostrołęce. Dwa dni zmagań w hali im. Gołasia

Piłka nożna 19 stycznia 2023 1 Komentarz

Już w najbliższy weekend hala im. Arkadiusza Gołasia będzie biało-niebieska, a to za sprawą dwóch turniejów organizowanych przez Akademię Młodego Piłkarza. W sobotę swoje umiejętności zaprezentuje 7 drużyn. Zmierzą się ze sobą chłopcy i dziewczynki z rocznika 2015. Niedziela natomiast to zmagania dzieci o rok młodszych - rocznika 2016. Dziesięć drużyn zmierzy się w formule 3x3 „każdy z każdym".

- Zarówno jeden, jak i drugi turniej odbędzie się bez klasyfikacji końcowej. Każda drużyna otrzyma puchar, a każdy zawodnik pamiątkowy medal. Liczy się radość i zaszczepianie miłości do sportu wśród dzieci. Jednak to wszystko jest sprawą drugorzędną. Na turnieju będziemy zbierać datki do puszek dla Marysi z Fundacji "Serca dla Maluszka". Jest to siostra jednego z naszych podopiecznych. Chcemy, aby wiedzieli, że mogą na nas liczyć. Że AMP to coś więcej niż akademia szkoląca dzieci w piłce nożnej - mówi prezes akademii, Paweł Buczek.

W sobotę zmagania ruszą od 9:00. W niedzielę o 10:00. Zapraszamy serdecznie!

zdjecie

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
11:17, 22 stycznia 2023

trener z m

Witam nie wierzyłem jak się dowiedziałem o turnieju że robicie nie zaprościliście  drużyny z sąsiedniego powiatu chętnie w obu byśmy zagrali  

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.