zdjecie 2298
zdjecie 2298

APN Cup 2017 już w najbliższą sobotę

Piłka nożna 13 czerwca 2017 3 Komentarze

W najbliższą sobotę w Ostrołęce szykuje nam się święto piłki nożnej dla dzieci z rocznika 2006. Ostrołęcka Akademia Piłki Nożnej po raz siódmy organizuje turniej APN Cup. Udział wezmą m.in. zespoły Legii Warszawa, Stomilu Olsztyn czy Znicza Pruszków.

W poprzednich edycjach turnieju wygrywali: Unia Warszawa, APN Ostrołęka, Kadra Ciechanowsko-Ostrołęckiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej, Korki Biskupiec, Znicz Pruszków i po raz drugi APN Ostrołęka. Szansę na triumf w edycji na 2017 rok będą mieli: dwie drużyny APN Ostrołęka, a także Legia Warszawa, Naki Olsztyn, Rona ’03 Ełk, Soccer Kętrzyn, Stomil Olsztyn, Talent Białystok, Varsovia Warszawa i Znicz Pruszków. Zaproszenia do udziału w turnieju otrzymały jeszcze m.in. ekipy z Łodzi i Suwałk, lecz z różnych powodów nie mogą przybyć do Ostrołęki.

Jedno jest pewne: w sobotę emocji nie zabraknie. Początek rywalizacji przy Witosa przewidziano na godz. 9.00.Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
13:51, 13 czerwca 2017

Asia

Doborowe towarzystwo. Gratuluje tak znakomitych  zespołów. Jakbym mogła prosić nie zamykajcie się proszę na zespoły z miasta robicie mega robotę, bądźcie też otwarci na okolice bo tak to troszkę wasze wywyższanie sie godzi w dobro całej ostroleki.  


...
15:54, 13 czerwca 2017

Gość

Zarabiste zespoly! :o chyba najlepszy turniej w historii miasta jesli chodzi o obsade


...
19:53, 13 czerwca 2017

Gość

Podobno jeszcze Bug Wyszkow przyjezdzaSerwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.