APN Ostrołęka. Ligowy debiut chłopców z rocznika 2014. Na start grad goli [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 20 sierpnia 2022 0 Komentarzy

Pierwszy mecz ligowy mają za sobą młodzi piłkarze drugiej drużyny Ostrołęckiej Akademii Piłki Nożnej z rocznika 2014. W Ostrowi Mazowieckiej drużyna APN zmierzyła się z Ostrowianką. Było wszystko, co uwielbiają kibice: mnóstwo bramek, świetna gra w duchu fair play i doskonała atmosfera.

Obie ekipy chciały powalczyć o pierwsze ligowe zwycięstwo. Determinacja po stronie ostrołęczan była tym większa, że dla chłopców był to absolutny ligowy debiut, w dodatku z bardziej doświadczonymi rywalami. Tremy po stronie ostrołęckich piłkarzy widać jednak nie było: przez większą część meczu prowadzili gracze APN prowadzeni przez trenera Marcina Madeja, lecz w końcówce zabrakło sił i to gospodarze cieszyli się z wygranej 6:5.

Mimo to, jak na debiut, można być z chłopców dumnym. Pokazali, że potencjał jest, trzeba tylko pracować na treningach. Na listę strzelców wpisali się Ernest Skalik (trzy gole), Aleksander Królicki i Maciej Płoski.

Zaangażowanie, walka, doping kibiców-rodziców: w tym meczu to wszystko było. Oby kolejne spotkania toczyły się w równie miłej atmosferze i czekamy na pierwsze wygrane.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.