APN Ostrołęka z kwalifikacją do Naki Cup 2018

Piłka nożna 21 marca 2018 3 Komentarze

Piłkarze APN Ostrołęka z rocznika 2006 wzięli udział w kwalifikacjach do turnieju NAKI CUP 2018 w Olsztynie. Podopieczni Cezarego Stachowicza i Arkadiusza Romana zajęli pierwsze miejsce i w najbliższy weekend zmierzą się z zespołami z całej Europy.Ostrołęczanie osiągnęli następujące wyniki: 4:0 z MKS Przasnysz II, 2:0 z Naki II Olsztyn, 2:0 z MKS Przasnysz I, 0:0 z Naki I Olsztyn, 1:1 z AP Stomil Olsztyn i 1:1 ze Sztormem Mosty. W półfinale APN pokonał MKS Przasnysz I 1:0, a w finale również jedną bramką ostrołęczanie okazali się lepsi od Sztormu Mosty.

Najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany Kacper Drężek z APN, najlepszym zawodnikiem ostrołęckiej drużyny wybrano Jakuba Trzcińskiego. Strzelcy bramek dla APN: Dominik Borowiecki - 5, Jakub Trzciński - 4, Wojtek Dymarczyk - 1, Olaf Radziński - 1, Borys Ciężar - 1.

W najbliższy weekend w Olsztynie turniej NAKI Cup. Ostrołęcka Akademia Piłki Nożnej trafiła do grupy A z U2 Bytów, Gelsenkirchen (Niemcy), Junosc Mohylew (Białoruś), Legia Bart Bartoszyce, Naki I Olsztyn i Baltica Kaliningrad (Rosja). Z kolei w grupie B wystąpią Dynamo Ryga (Łotwa), Arka Gdynia, Talent Białystok, FC Poulance (Francja), Sdusshor 5 Kaliningrad (Rosja), Naki II Olsztyn i Rona Ełk.

Pełna relacja z eliminacji na stronie internetowej Akademii.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
12:00, 21 marca 2018

Gość

brawo!

ocena: -         zgłoś
...
19:27, 21 marca 2018

Gość 1

Upss... a GOL z  Brodnicy nie broni tytułu?

ocena: -         zgłoś
...
19:49, 21 marca 2018

Janusz biznesu

brawo chłopaki tak trzymać powodzenia.

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.