APN współpracuje z Legią. Piłkarze trenują, trenerzy się szkolą

Piłka nożna 18 maja 2022 3 Komentarze

Ostrołęcka Akademia Piłki Nożnej ściśle współpracuje z Legią Warszawa. Efekty tej współpracy widać m.in. poprzez wizyty zawodników APN przy Łazienkowskiej czy szkolenia dla ostrołęckich trenerów przeprowadzanych przez ekspertów ze stolicy.

fot. Ostrołęcka Akademia Piłki Nożnej

APN poinformował, że czterech zawodników akademii - Antoni Szatanek, Filip Gwiazda, Kacper Białczak oraz Błażej Bakuła - z rocznika 2013 wzięło udział w treningu Legii przy Łazienkowskiej w Warszawie. Do tego kibicowali podopiecznym Aleksandara Vukovicia z pierwszej drużyny w ligowym meczu z Górnikiem Zabrze.

Tymczasem, trenerzy APN Ostrołęka wzięli udział w warsztatach szkoleniowych, które poprowadził Sebastian Różycki, menadżer operacyjny Akademii Legii Warszawa.

Źródło: Ostrołęcka Akademia Piłki Nożnej
Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
22:44, 18 maja 2022

Ole

Panie redaktorze jacy piłkarze tam trenują z APN. Z tego co ogólnie wiadomo to są tam zawodnicy z Walecznych i Korony ale nikogo z APN. To ze trenerzy mogą przyjechać na szkolenie a czasem grupa zawodników n zajęcia to nie znaczy że ktoś tam trenuje. Proszę zwrócić uwagę że APN odkąd jest klubem partnerskim Legii próbował ta wcisnąć swoich zawodników i nikomu się nie udało bo po pierwszym razie im podziękowali. Więc został tylko Białystok.  Taki to klub partnerski :-))))))))

ocena: -         zgłoś
...
22:57, 18 maja 2022

Kibic

Białystok przygarnie każdego dlatego tam każdy znajdzie dla siebie miejsce nawet w 3 składzie. Legia wybiera sobie zawodników dlatego trudno tam się dostać a żeby tam ktoś był z APN to raczej ciężko kogoś znaleźć. Taki to klub partnerski.

ocena: -         zgłoś
...
04:55, 19 maja 2022

Obserwator

W pomieszczeniu....to należy czapkę zdjąć.

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.