Arena Grand Prix Polski: Świetny występ Angeliki Wikieł!

Pływanie 12 listopada 2019 0 Komentarzy

Zawodniczka sekcji pływania Narwi Ostrołęka Angelika Wikieł zanotowała znakomity start podczas zawodów Arena Grand Prix Polski w Łodzi. Była w czołówce wszystkich swoich startów i została najlepszą zawodniczką pływającą w stylu klasycznym.

Angelika Wikieł zajęła 4. miejsce na 50 metrów stylem klasycznym z wynikiem 32.83 s, na 100 metrów tym samym stylem była druga - 1:11.34 s, a na 200 metrów - zdecydowanie pierwsza z czasem 2:31.60 s. Tym samym Angelika zajęła pierwsze miejsce w całych zawodach wśród zawodniczek pływających stylem klasycznym.

Jak informuje oficjalna strona ostrołęckiej Narwi, następne zawody cyklu Arena Grand Prix Pucharu Polski odbędą się w dniach 23-24 listopada w Poznaniu, z kolei Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców zaplanowane są na 18-22 grudnia 2019. Najważniejsze starty tej części roku będą miały miejsce w Ostrowcu Świętokrzyskim.